Apidura Racing top tube pack (0.7L)

Naujiena

Prekės kodas: APIDURA Racing top tube pack 0.5l

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Dėl kitų dydžių krepšių kreipkites pas mus rašydami per Facebook messanger, el. paštu info@cyclestories.lt arba skambinkite +37062074156.

€5400 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Apidura

„Racing Top Tube Pack“ yra skirtas itin ilgų distancijų varžyboms, bet gali būti puikiai naudojamas ir kasdien. Šis neperšlampamas viršutinio vamzdžio krepšys, turintis novatorišką magnetinę greitą prieigą, atverčiamas viršuje, idealiai tinka akumuliatorių paketams, mobiliesiems telefonams ir lenktynių reikmenims laikyti.

Šis neperšlampamas viršutinio vamzdžio krepšys, pagamintas iš „Apidura“ sukurto ultralengvos medžiagos. Visiškai vandeniui atspari anga atverčiama viršuje suteikia galimybę greitai pasiekti ir aiškiai matyti visą maišelio turinį, išlaikant daiktus sausus.

Uždaros porolono paminkštinimo konstrukcija apsaugo jūsų rėmą ir elektroniką nuo pažeidimų, o papildomam patogumui apsaugotas laido prievadas leidžia krauti įrenginius kelyje. Specialiai suprojektuotos didelio kontrasto atspindinčios savybės pagerina matomumą iš šono esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms.

Rašyti
Skambinti