Apidura Expedition fork pack

Prekės kodas: APIDURA Expedition fork pack

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€5400 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Apidura

„Expedition Fork Pack“ yra ypač lengvas vandeniui atsparus krepšys, kuris universaliai tvirtinamas prie bet kurio šakės laikiklio. Jis sukurtas naudoti su bet kokiu dviračiu, kurio šakėje yra varžtai, suteikiant papildomą vietą daiktams ilguose ir trumpuose nuotykiuose.

Šakės krepšys idealiai tinka laikyti suspaudžiamus daiktus, tokius kaip miego reikmenys ir papildomi drabužiai, taip pat didesnių gabaritų daiktus, tokius kaip maisto gaminimo reikmenys ar papildomi maisto produktai ir gėrimai.

Pagamintas iš lengvo, specialiai „Apidura“ sukurto laminato, krepšys yra atsparus vandeniui ir labai atsparus įbrėžimams ir plyšimams. Laisvų rankų oro išleidimo vožtuvas leidžia lengvai supakuoti ir suspausti.

Tvirtinimo mechanizmas, būdingas tik „Apidura“, užtikrina, kad diržai neapsisuks aplink pačią šakę. Tai žymiai palengvina nuėmimą ir pritvirtinimą ir leidžia prieiti prie turinio neišimant šakės maišo. Daugybė tvirtinimo kilpų ir galimybė nupjauti diržus užtikrina, kad krepšį galima pritvirtinti prie bet kurio šakės narvo.

Svoris apie 120g.

Atkreipkite dėmesį, šis krepšys yra parduodamas BE LAIKIKLIO.

Susijusios prekės
Rašyti
Skambinti