Panemunė

Panemunė
Publikuota 2021-10-13 Skaitė 975
Sveiki visi
Kaip sufleruoja mūsų parduotuvės pavadinimas, mėgstame važiuoti dviračiais ir rinkti kelionių įspūdžius. Kai vakarai tampa ilgesni ir keliauti dviračiais jau ne visi gali arba nori, siūlome jums dar kartą patirti vasaros nuotykius su mumis ir mūsų draugais.
Pirma kelione kuria su jumis pasidalinsime, įvyko Lietuvoje, joje dalyvavau aš pats su žmona. Šį maršrutą siūlome visiems kurie nori pamatyti kitokią Lietuvą ir išbandyti save keliaujant dviračiais. Trasa puikiai tinka pradedantiesiems, nes maršrutas yra nesunkus ir tinka beveik visiems.
Atstumas: 256km
Trukmė: 3 dienos
???? Pirma diena pagal atstumą buvo pati ilgiausia. Važiavome nuo Kauno iki Smalininkų. Ypatingai gražus kelias palei Nemuną, neleis atitraukti akių nuo gamtos taip pat turėsite galimybę sustoti ir pasigrožėti panemunės pilimis. Kelionę pabaigėme Smalininkuose, mažame bet turtingą istoriją turinčiame miestelyje, kurio praeitimi būtinai siūlome pasidomėti.
Atsikėlę ryte ir pavalgę sočius pusryčius iškeliavome į Šilutę, miestą kuriame galima pamatyti vokiečių architektūros pastatus, kuriuos sunku surasti likusioje Lietuvoje. Pakeliui, sustojome Vilkyškiuose ir skanavome šviežių „Vilkyškių pieninės“ produktų.
Paskutinė diena prasideda nuo kelto, kuriuo persikėlėme į Nidą, likusią diena praleidome neskubėdami ir grožėdamiesi Kuršių nerijos gamta. Persikėlę į Klaipėdą, pasivažinėjome po jos gražų ir jaukų senasmiestį. Laimingi ir kupini naujų įspūdžių, pasukome link traukinių stoties, grįžti namo. ????
Tiems kas turi vaikų ir dar nesijaučia pasiruošęs važiuoti kelias dienas su dviračiu, rekomenduojame šį maršrutą (išskyrus persikėlimą į Nidą  ) pravažiuoti su automobiliu, ypač graži gamta yra rugsėjo pabaigoje, spalio pradžioje, kai gamta įgauną įvairių spalvų.
Keliavome su Apidura Expedition serijos krepšiais. Šie krepšiai leidžia keliauti bet kokiu oru ir tinka daugumai dviračių tipų. Jei nenorite pirkti krepšių, galite juos išsinuomoti mūsų parduotuvėje, taip kartu skatinsime tvarų turizmą, Jūs sutaupysite pinigų, bei pajūsite maksimalų komfortą keliaujant.
 
 
Rašyti komentarą
Rašyti
Skambinti